úvod
Rozvrh
jak vypadají naše lekce
Přihlášení a platba
kontakt

UTANCOVAT SE
odkaz na skupinu na facebook
Propagujte i svojí stránku

Google Pagerank - utancovatse.czGoogle Pagerank
S-Rank - utancovatse.czS-Rank

Alice Janstová

Alice

V současnosti lektorka Alice kurzy v Praze nevede, je možné se domluvit na soukromých lekcích.

Věnuje se orientálním tancům, indickým tancům, Iyengar józe a rehabilitačním metodám.

Od roku 2002 se zabývá orientálním tancem pod vedením našich nejlepších učitelek: Líza Végrová, Rena Milgrom, Mila el Kral. Zahraniční semináře absolvovala např. u Sashara Zarifa (Azer/Kan), Berrak Yedek (Turecko) nebo Ahmeda Fekry(Egypt). Je držitelkou lektorského certifikátu Oriental Dance Academy (Mila el Kral).

Již od dětství se věnuje józe dle Iyengara. V roce 2009 úspěšně absolvovala dvouletý kurz "Jóga v širších souvislostech" (lektorka MUDr. Marcela Mikešová a další) (certifikát kurzu). Poznatky z Iyengar jógy a spirální dynamiky používá při výuce orientálních tanců.

Vlastní taneční kurzy vede od roku 2006. Jsou specifické systematickým přístupem a srozumitelným vysvětlením jednotlivých prvků. Klade důraz na správně provádění pohybu - z estetického i zdravotního hlediska.

Bollywoodský indický tanec intenzivněji poznala u lektorky Wardy (Německo), ke které pravidelně docházela během dlouhodobého pobytu ve Frankfurtu nad Mohanem v roce 2009. Bollywoodský tanec ji svou živou formou a vtipem natolik učaroval, že se rozhodla ho studovat přímo v Bombaji.

Následoval dvouměsíční pobyt v Indii s intenzivním studiem bollywoodského a folklorního indického tance. Docházela do Krishna Dance Acadamy v Mumbai, kde byla součástí poloprofesionální bollywoodské taneční skupiny. Vedle toho byli jejími soukromými učiteli Akshay Dhoke a Bhaumik Shah, oba vynikající tanečníci a choreografové.

Momentálně se zdokonaluje v indických tancích (Bharat Natyam, Bhangra a Bollywood) a dále se vzdělává v rozličných směrech (Labanova analýza pohybu, Hilal dance, rehabilitační metody na FTVS, Feldenkraisova metoda, spirální dynamika, pilates a další). Tyto poznatky kreativně zapojuje do vlastního pohybově-tanečního konceptu. Alice

Je absolventkou magisterského studia vzdělávání dospělých a personálního řízení na Karlově univerzitě, a studovala indologii tamtéž. V těhotenství vedla kurz pro těhotné. Má indického manžela a dceru Žofinku.
Přečtěte si její indický blog.

  • Reference od kurzistek
  • Jak vypadá jedna lekce?
  • Možnost soukromých hodin u Vás doma nebo v tělocvičně - pro více informací neváhejte Alici kontaktovat.
  • Studium tance v Indii:

    Akshay Dhoke Bhaumik Shah Krishna Dance Academy - Mumbai v rikše